O nas

Pierogarnia w Gorzowie Wielkopolskim

 

83705-181815-8 83704-30357-7 83703-181811-2

 

 

Witamy Państwa na stronie internetowej Pierogarni SMAKOSZ. Zapraszamy do naszych lokali, w których zjedzą Państwo smaczne, ręcznie lepione pierogi o przeróżnych farszach, a także naleśnikizupy.

Na rynku gorzowskim zaistnieliśmy w 2007 r. Mieszkańcy miasta przyjęli nas z dużą sympatią. Zaglądają do nas zarówno goście z Gorzowa i okolic, jak i z różnych stron kraju.

Specjalnością lokalu są pierogi o wszystkim nam dobrze znanych tradycyjnych smakach, m. in. pierogi ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami. Nie brakuje również pierogów mniej znanych, ale bardzo lubianych przez naszych gości, takich jak pierogi wegetariańskie, kresowe, podlaskie, farmerskie czy ze szpinakiem. Zapraszamy do nas wszystkich smakoszy pierogów, którzy cenią sobie jakość i dobry pomysł na obiad.

 

UWAGA STUDENCI – 10%
Po okazaniu legitymacji studenckiej.

Szanowny Kliencie!

Mamy dla Ciebie „Kartę stałego Klienta”. Pytaj o nią w naszych lokalach.

 

Zapraszamy do współpracy właścicieli restauracji, barów, hoteli oraz sklepów, którzy chcieliby wzbogacić swoją ofertę naszymi ręcznie lepionymi pierogami. A może marzy się Państwu własna pierogarnia z naszymi smacznymi wyrobami? Zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością podzielimy się własnymi doświadczeniami w tym zakresie.